"Aşı kampanyasından para aldı" iddiası Cem Yılmaz'ı kızdırdı!

Koronavirüs nedeniyle aşılama süreci hızla ilerlerken Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerle hazırladığı kamu spotları ile herkesi aşı yaptırmaya davet ediyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da destek veren isimler arasında yerini alırken para aldığı yönünde çıkan iddialar Twitter hesabından yanıt verdi.

Magazin

"Aşı kampanyasından para aldı" iddiası Cem Yılmaz'ı kızdırdı! Cem Yılmaz geçtiğimiz gün "aşı olalım" çağrısında bulunmuştu. Yılmaz'ın çağrısı Sağlık Bakanlığı'na ait hesaplardan paylaşılmıştı. Ayrıca Bakan Koca da kendisine ait hesaplardan bu videoyu yayınlamıştı.


Cem Yılmaz’dan aşı çağrısı…

Cem Yılmaz’dan aşı çağrısı…Sosyal medyada Cem Yılmaz'ın kampanyaya destek vermek için para aldığı iddiası ortaya atıldı. Bu iddia ünlü komedyeni çok kızdırdı. Cem Yılmaz, Twitter'dan yeni bir açıklama yaparak "Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir." dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: