Aşıkların Boğaz turu!

Furkan Andıç ve sevgilisi Dilan Çiçek Deniz, Boğaz turuna çıktı. Andıç, turda sevgilisiyle çekilmiş aşk pozunu Instagram hesabından paylaştı.

Magazin

Aşıkların Boğaz turu! 'Çukur'un Sena'sı Dilan Çiçek Deniz bir süredir oyuncu Furkan Andıç'la aşk yaşıyor. İkili önceki gün Boğaz turuna çıktı. Furkan Andıç sevgilisiyle çekilmiş pozunu sosyal medyadan paylaştı.

Alman usulü aşk!

Alman usulü aşk!DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

Dilan Çiçek Deniz (d. 28 Şubat 1995, Sivas), Türk oyuncu ve model.

Biyografi

1995 yılında Sivas'ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Babasının adı Orhan Deniz, annesinin adı Hale Temizyürek’dir. Lisedeyken üç sene boyunca tiyatro eğitimi aldı. 17 yaşındayken Liseler arası Tiyatro Yarışması’na katılıp oyunculuk ödülü aldı. Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği okurken asıl istediği bölümün karşılaştırmalı edebiyat olduğuna karar vererek sınavlara tekrar girip karşılaştırmalı Edebiyat bölümüne geçiş yapmıştır.

Oyuncu 15 yaşında “Güneşi Annem Sanırdım” adında şiir kitabı çıkarmıştır.

Modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. Olmuştur. 2015 yılında Miami’de düzenlenen Kainat güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etti.

İlk rolü 2015'de Star TV'de yayınlanan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisindeki 'Ebru' karakteridir. Dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Alperen Duymaz, Beste Kökdemir, Büşra Develi, Burak Deniz ile birlikte oynadılar. Fakat dizi düşük reytinglerden dolayı 3 Ekim 2015 tarihinde 13 bölüm sonra final yapmıştır.

2015 yılında yayınlanmakta olan "Güneşin Kızları" dizisine dahil oldu. Dizinin başrollerinde Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ”Güneşin Kızları” dizisinde, ‘Elif’ karakterine hayat verdi.

Oyuncu Ağustos 2016'da başlayıp Haziran 2017 de final yapan "Bodrum Masalı" adlı dizide başrol oynadı.Dizinin diğer başrollerinde ise Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz ve Hilmi Cem İntepe paylaşmaktadır.

Oyuncu bu günlerde Show TV'de yayınlanan Çukur adlı dizide Aras Bulut Iyinemli ile başrolü paylaşmaktadır.

Oyuncu aynı zamanda 2016 yılında Pantene Altın Kelebek ödülünde yıldızı parlayan ödülüne layık görülmüştür. 2018 yılında Avon'un ruj reklamında yer aldı

Özel Hayatı

Ocak 2018‘de oyuncu Furkan Andıç ile olan birlikteliğini açıkladı.

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç, denizde aşka geldi!

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç, denizde aşka geldi!FURKAN ANDIÇ KİMDİR?

4 Nisan 1990 İstanbul doğumlu olan genç oyuncu aslen Trabzonlu ve anne tarafından da Boşnak kökenlidir. İlkokul ve liseyi Türkiye’de okuduktan sonra eğitimine Ukrayna’da devam etmiştir. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesi'nde ekonomi eğitimi almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon Programcılığı giren Furkan Andıç bir süre sonra Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne yatay geçiş yapmıştır. Yoğun iş temposu nedeniyle okulunu yarıda bırakan Andıç profesyonel anlamda sporla ilgilenmiş ve 11-12 sene basketbol oynamıştır.

Birçok markanın reklam filminde oynayan genç oyuncu daha sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.

2011 yılında TNT televizyonunda ekranlara gelen Kolej Günlüğü dizisindeki Mert rolüyle televizyon dünyasına adım atmıştır.

2012’ye gelindiğinde “Adını Feriha Koydum Emirin Yolu" dizisinde "Selim" karaktere hayat vermiştir. Amerikan uyarlaması bir dizi olan Umutsuz Ev Kadınları’nda “Levent” karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Yağmurdan Kaçarken, Aşk Ekmek Hayaller gibi dizilerde bulunmuştur.

Televizyon dünyasında tanınması 2014 yılında ekrana gelen Kaçak Gelinler adlı yaz dizisinde canlandırdığı “Selim” rolüyle olmuştur.

2015 yılında yayın hayatına başlayan sevilen dizi Kırgın Çiçekler ’de bir süre rol almış ve daha sonra 29. bölümde diziden ayrılmıştır.

2016 yılına gelindiğinde Leyla Lydia Tuğutlu ile başrollerini paylaştığı Kanal D yapımı Tatlı İntikam dizisinde canlandırdığı “Tankut” rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Son olarak Meryem dizisiyle izleyiciyle buluşan genç oyuncu dizide Ayça Ayşin Turan ile başrolü paylaşmaktadır.

Rol Aldığı Diziler:

2011- Kolej Günlüğü

2012- Adını Feriha Koydum

2013-Yağmurdan Kaçarken

2013-Aşk Ekmek Hayaller

2014- Umutsuz Ev Kadınları

2014- Kaçak Gelinler

2015- Kırgın Çiçekler

2016- Tatlı İntikam

2017- Meryem

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç'ın Hollywood turu!

Dilan Çiçek Deniz ve Furkan Andıç'ın Hollywood turu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: