"Aşk Bu Mu?" filminin afişi yayınlandı!

Dram-romantik komedi temalı "Aşk Bu Mu?" filminden iç ısıtan bir afiş yayınlandı.

Kültür-Sanat

"Aşk Bu Mu?" filminin afişi yayınlandı! Geniş Aile, Cesaretin Var mı Aşka? ve Yarım Elma dizilerinin yanı sıra Geniş Aile film serisi, Guruldayan Kalpler ve Eve Dönüş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Uğur'un imzasını taşıyan filmin yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği filminde senaryosunu ise Cüneyt İnay kaleme alıyor.

FİLMİN KONUSU

Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır. Peki aşk her şeyin üstesinden gelmeye yeterli midir?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka'nın üstlendiği filmin kadrosunda Salih Kalyon, Şerif Erol, Tanju Tuncer, Sadi Celil Cengiz, Evrim Doğan gibi isimler yer alıyor. "Aşk Bu Mu?" filmi 13 Aralık'ta vizyonda olacak.

İşte filmin afişi:

Bunlarda ilginizi çekebilir: