Aşk dedikodularına bomba açıklama!

Survivor 2018'in yarışmacılarından Sema Aydemir, sosyal medya hesabından Adem Kılıççı ile hakkında çıkan söylentilere sert tepki gösterdi. Sema, " Benimle uğraşmayın gidin magazin olmak için ele ele gezenleri haber yapın" dedi.

Magazin

Aşk dedikodularına bomba açıklama! Survivor yarışmasından sonra internet üzerinden yayınlar yaparak birçok kişi tarafından izlenen eski futbolcu Serhat Akın, Survivor Sema'nın Adem Kılıççı ile aşk yaşadığı iddiasını ortaya atmıştı. Gündeme bomba gibi düşen bu açıklamalardan sonra dedikodular kısa sürede hızla yayıldı.

Adem Kılıççı'nın olaya tepki göstermesinden sonra Sema Aydemir de önceki akşam sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak hakkında çıkan aşk dedikodularına tepki gösterdi.

Survivor Adem çıldırdı!

Survivor Adem çıldırdı!Sema Aydemir özel bir televizyon kanalında yayınlanan programdaki konuşmacılara "Bir televizyon programında 3 tane güzeller güzeli ablamız Adem'le benim resmimi koymuş, aşk var mı, aşk yok mu... Yok bilmem ne teyze her dakika izliyor ona soralım aşk var mı yok mu? Saçma sapan böyle masalara dedikodu malzemesi olmuşuz. Allah'tan çok sabırlı ve asil bir insan olduğum için kendimi bozmuyorum yoksa biliyorsunuz kendimi bozarsam o dedikodu masasında neler olur tahmin edebilirsiniz. Benimle uğraşmayın, gidin el ele magazincilere poz verenlerin peşine düşün" diyerek iddialara sert cevaplar verdi.

Survivor'da bir aşk bombası daha!

Survivor'da bir aşk bombası daha!

Bunlarda ilginizi çekebilir: