AŞK-I EMLAK

Son dönemin en çok para kazanan isimlerinden Kıvanç Tatlıtuğ, parasının kıymetini iyi biliyor.

Magazin

AŞK-I EMLAK Birçok gayrimenkulü bulunan oyuncu Çekmeköy'de lüks bir siteden 2 daire daha aldı. Son dönemin yıldızı en çok parlayan ismi Kıvanç Tatlıtuğ, şöhreti paraya çevirmeyi başardı. Gümüş dizisiyle çıkışa geçen Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu'yla başarısını sürdürdü.

Şöhreti Arap ülkelerine de sıçrayan yakışıklı oyuncu, Mısır'da bir seramik firmasının reklamlarında oynayarak 300 bin dolar kazanmıştı. Parasını akıllıca değerlendiren Tatlıtuğ, önce Göcek'ten 700 bin TL değerinde bir villa satın aldı. Daha sonra İstanbul Gümüşsuyu'nda deniz manzaralı bir ev alan Tatlıtuğ, bununla da yetinmeyip Lagün evlerinden 1 milyon 300 bin TL değerinde lüks bir villa sahibi olmuştu.

Dizi haricinde tanıtımlarda da görev alan Tatlıtuğ, şimdi de İstanbul Çekmeköy'deki lüks bir siteden 2 daire satın aldı. 500 bin TL değerindeki dairelerden altlı üstlü 2 tane alan Tatlıtuğ, evi dubleks yapmayı planlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: