Aşk-ı Roman dizisi yayından mı kaldırılıyor? Yapım şirketinden açıklama var!

Gündeme bomba gibi düşen "Aşk-ı Roman" dizisinin yayından kaldırılacağı iddialarına yapımcı şirket yaptığı açıklama ile noktayı koydu.

Dizi Galeri

Aşk-ı Roman dizisi yayından mı kaldırılıyor? Yapım şirketinden açıklama var! Gelin adayı Hanife'nin Aşk-ı Roman dizisine girmesinin ardından dizinin yayından kaldırılacağı haberleri çıkmıştı. Yapım şirketi, dizinin devam edeceğini duyurdu.

TV8 ekranlarında yer alan Aşk-ı Roman dizisinin kaldırılacağı yönündeki haberler gündeme bomba gibi düşmüştü. Yapım şirketi, dizinin kaldırılmayacağını duyurarak haberleri yalanladı. Bu arada Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında koca ararken bir anda tüm Türkiye'nin tanıdığı biri haline gelen gelin adayı Hanife de diziye transfer oldu. Kendisi gibi izdivaç programında şöhreti yakalayan Solmaz ve Nurullah ile birlikte Aşk-ı Roman dizisinde boy göstermeye hazırlanan Hanife için tanıtım videosu bile hazırlandı.

"DİZİ ÇEKİMİNİ İZDİVAÇ ZANNETTİ"
Tanıtım videosunun 25i. saniyesinde göz ucuyla kameraya bakan Hanife'nin bu hareketini fark edenler "Dizi çekimini izdivaç zannetti" demekten kendini alamadı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: