'AŞK İÇİN CAN ACITABİLİRİM'

HAYATIMIZA 1992 YILINDA BEYAZ MANTAR ŞAPKALI KADIN OLARAK, 'BUM BUM BUM' ADLI ŞARKISIYLA GİREN SEDEN GÜREL'DEN ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR..

Magazin

'AŞK İÇİN CAN ACITABİLİRİM' Türk pop müziğinin en hareketli dönemlerinden biri olan o yıllarda, imajı ve şarkılarıyla hafızlara kazındı. Ardından belli aralıklarla dört solo albüm çalışması daha yaptı. İki albüm arasında altı yıl ara verdiği bile oldu. Şimdi de karşımıza dört yıl aradan sonra yeni solo albümü 'Bir Nefes' ile çıkıyor. Hareketli şarkıların olduğu albüm, bu sene gece kulüplerine damgasını vuracak gibi görünüyor. Ve bu albümde bize en az 'Bum bum bum' kadar dillere dolanacak Show Cala Paris şarkısındaki 'le lele le lelele' nakaratını hediye ediyor.

'Aşk kadınıyım ama mantığım hep çalışır. Aşk kadınıyım diyorum, ama 20 yıldır aynı adama aşığım. Aykut hayatımın sonuna kadar sıkılmayacağım, beni üzmesine izin vereceğim, beni eğlendirebilir dediğim tek adam. Aşkım için onu yiyebilirim, öldürebilirim, canını acıtabilirim. Bizim evliliğimizi artık başka biri bitiremez. Ancak ikimizden birinin 'Ben artık seninle birlikte olmak istemiyorum' demesi bitirir.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: