Aşk kokan tatlar

Bugün günlerden aşk! Seven kalpler, sevilen gözler, aşkla atan kalplerin günü bugün.. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde heyecan verici, aşk dolu tatlıları sizler için derledik.. Bakalım günün en özel tatlıları hangileri?

Diğer Haberler

Aşk kokan tatlar Fauchon


Fauchon'dan "Passionnement Sucre", büyük aşkınıza yakışır şekilde dizayn edilmiş, çok lezzetli bir seçenek. 14 Şubat'ın en tatlı tatlısı karşınızda..

La Boom


La Boom'dan Sevgililer Günü brunch sürprizi! Bol çilekli, kalpli pasta sizleri bugün La Boom'da bekliyor..

P.F Chang's


Sevgililer Günü'ne özel, hafif ama etkileyici bir pasta! Bu gecce aşkınızı her lokmada yaşamak istiyorsanız, P.F. Chang's'in leziz pastası sizleri bekliyor!

Godiva


Sevdikleriyle özel bir günü, en özel Godiva lezzetleri eşliğinde mutluluk dolu anlarla yaşamak isteyenler, kesinlikle Godiva mağazalarına uğramalılar!

Hardal


Her günü farklı bir aşkla yaşayan Hardal'da sevgililer günü için çok özel lezzetler bulabilirsiniz. Bugün uğramakta yarar var!

Ve Cafe & Restaurant


Her anınıza lezzet katan Ve Cafe & Restaurant, Sevgililer Günü'nde de sizleri harika tatlarla karşılamaya hazır!

Ops Cafe


İstanbul'un trend rotası Karaköy'de sizleri aşk kurabiyeleri bekliyor. Sıcak ve samimi ortamında kendinizi rahat hissedebileceğiniz, aşkınızı huzurlu bir şekilde yaşayabileceğiniz Ops Cafe'ye sizi de bekleriz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: