Aşk mı yaşıyorlar?

Adını Survivor yarışması ile duyuran Ece Begüm Yücetan’ın Hakan Sabancı ile sevgili olduğu iddia edilmişti. Yücetan, çıkan dedikoduları kesin bir dille yalanladı.

Magazin

Aşk mı yaşıyorlar? Watsons Ödül Geccesi’nin sosyal medya sunuculuğunu üstlenen Ece Begüm Yücetan, çok fazla makyaj yapmadığını belirterek şunları söyledi:

Ece Begüm Yücetan sosyal medyayı salladı!

Ece Begüm Yücetan sosyal medyayı salladı!“Makyaja dair verebileceğim bir tiyo yok ama gün sonunda makyajın temizlenmesi gerektiği söyleyebilirim. Çok bakımlı bir insan değildim ama sosyal medyada ve diğer yerlerde okuduklarımla ben de kendimi geliştiriyorum. Yaşım da ilerliyor dolayısıyla kendime bakmam gerekiyor.”

Youtube’da yeni bir program yapmaya başladığını söyleyen ünlü model, “Konumuz Ne kanalında GTalk diye bir talk show yapıyoruz. Çok keyifli bir program. Onun dışında benim tekli videolarım başlayacak yakında. Daha maceralı ve deneyimlemek üzerine olacak. Ben masa başında oturup bir şeyler anlatamıyorum. Dışarıda, enerjimi yansıtabileceğim bir program olacak. Onun dışında zaten 12 yıldır modellik yapıyorum, o hep devam edecek. Fashion Week dönemindeyiz şu anda da, buraya da defileden çıkıp geldim. Yoğun bir dönemdeyim.“ dedi.

Adı Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı dedikodularına karışan Yücetan, “Hakan benim çok uzun zamandır tanıdığım bir arkadaşım. Üst üstte denk geldik bir yerlerde, birileri de öyle dedikodular çıkarmış. Ama öyle bir şey yok” diyerek çıkan haberleri yalanladı.

Hakan Sabancı'nın yeni gözdesi!

Hakan Sabancı'nın yeni gözdesi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: