Aşk ve Mavi 4. bölümüyle yeniden ekranda!

ATV'nin yeni dizi "Aşk ve Mavi", geçen hafta olduğu gibi bu hafta da reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmadı. Kaçıranlar için dizinin 4. bölümü bu gecce yeniden yayınlanacak.

Dizi Galeri

Aşk ve Mavi 4. bölümüyle yeniden ekranda! Burcu Kıratlı ile Emrah'ın başrollerini paylaştığı 'Aşk ve Mavi' dizisi cuma gününün reyting raporlarında Muhteşem Yüzyıl, Kiralık Aşk ve Arka Sokaklar'ı gibi güçlü rakiplerini geride bıraktı.

Güçlü kadrosu, samimi hikayesiyle büyük beğeni toplayan dizi, izleyiciler tarafından çok beğenilirken bu sevgi, diziyi reyting listesinde zirveye taşıdı.

"Aşk ve Mavi"nin izleyenleri ekrana kilitleyen 4. bölümü kaçıranlar için, bu gecce sabaha karşı 02:15'te ATV ekranların olacak.

Aşk ve Mavi 4. bölümde neler oldu?

Ali, Mavi’nin ailesinin kötü durumda olmasına dayanamayıp onları konağa getirirdi. Bu durum konakta büyük olaya neden oldu. Mavi, babasının ölümüyle yıkıldı. Herkes Mahmut'un sarhoşken düştüğünü düşündüğünden bu ölümden kimse şüphelenmedi. Fakat o gecce olanların şahidi Fatma, vicdan azabına dayanamaz ve Cemal'i polise ihbar etmeye gitti. Cemal, Fatma'yı son anda durdurup, "Ben de senin yaptığını söylerim," diye tehdit edince, korkudan vazgeçti. Hasibe, Ali'ye vicdan sömürüsü yapıp, Ali, Mavi'nin ailesinin kötü durumda olmasına dayanamayıp onları konağa getirdi. Bu durum konakta büyük olaya neden oldu. Refika, Hasibeler'in kalmasına konakta hizmet etmeleri şartıyla izin verdi. Ne olursa olsun konağa yerleşme planları yapan Hasibe, Mavi'nin tüm itirazlarına rağmen bunu kabul etti.

Aşk ve Mavi'de Ali ile Mavi ayrılık kararı aldı!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: