Aşk ve Mavi'de eğlenceli sezon finali!

ATV'nin sevilen dizisi 'Aşk ve Mavi' dizisinin son bölüm çekimleri eğlenceli bir şekilde sona erdi. İkinci sezonu tamamlayan ekip ve oyuncular, bolca selfie ve hatıra fotoğrafı çekerek birbirlerine veda etti.

Dizi Galeri

Aşk ve Mavi'de eğlenceli sezon finali! ATV'nin sevilen dizisi 'Aşk ve Mavi' dizisinin son bölüm çekimleri eğlenceli bir şekilde sona erdi.

Ekrandaki ikinci sezonu tamamlayan ekip ve oyuncular, bolca selfie ve hatıra fotoğrafı çekerek birbirleriyle vedalaştılar.

'Aşk ve Mavi'de ayrılık!

'Aşk ve Mavi'de ayrılık!'Mavi' ve 'Ali’nin dillere destan aşkını konu alan 'Aşk ve Mavi' dizisinin yapımcılığı NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Burcu Kıratlı'ya büyük ödül!

Burcu Kıratlı'ya büyük ödül!Başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizide; Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Osman Karakoç rol alıyor.

Oyunculara ve set çalışanlarına teşekkür eden yönetmen Hakan Arslan, “Üçüncü sezona kaldığımız yerden devam edeceğiz. Böyle güzel bir ekiple çalıştığım için teşekkür ederim. Bu sezon daha hareketli geçecek. İyice dinlenin. Herkese iyi tatiller” dedi.

Aşk ve Mavi, Romanya'da!

Aşk ve Mavi, Romanya'da!

Bunlarda ilginizi çekebilir: