Aşk ve Mavi'de ilk bölümü beraber izlediler

Aşk ve Mavi dizisinin heyecanla beklenen ilk bölümü büyük yankı uyandırdı.

Dizi Galeri

Aşk ve Mavi'de ilk bölümü beraber izlediler atv'nin aşkı yaşayan herkesin kalbine dokunacak yeni dizisi "Aşk ve Mavi Götür Beni Gittiğin Yere" ilk bölümüyle ekrana damga vurdu. Oyuncular ve dizi ekibi, dizinin ilk bölümünü çekimlerin gerçekleştirildiği Kapadokya Ürgüp'te birlikte izledi.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Arslan'ın oturduğu, senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı dizinin başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı paylaşıyor. Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy gibi duayen isimlerin yanı sıra Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Merve Erdoğan, Alayça Öztürk, Yıldız Ustabaş ve Gülderen Güler gibi yeni neslin başarılı isimlerinin de yer aldığı dizinin çekimleri en özel ve romantik beldelerden biri olan Kapadokya'da devam ediyor.


Set ekibi ile beraber dizinin ilk bölümünü Kapadokya Ürgüp'de izleyen oyuncular, çok heyecanlı olduklarını ve 7'den 70'e herkesi ekran başına toplayacak bir projede yer almanın mutluluğunu dile getirdiler. Dizi, gençliği ceza evinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış 'Ali' ve hiç kimseyi sevmeyen 'Mavi'nin hikayesini konu ediniyor. atv Genel Müdürü Metin Ergen ve atv üst düzey yöneticilerinin de katıldığı ilk bölüm izleme geccesine Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Turizm İl Müdürü Cengiz Ekici, Nevşehir üst düzey bürokratları ve daha bir çok ünlü isim katıldı.
Aşk ve Mavi'de Mavi, Ali'yi bıçaklayarak intikamını aldı

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: