AŞK YASAK!

Ünlü oyuncu ve 2002 yılı Dünya Güzeli Azra Akın, yapımcısından uyarı aldı...

Magazin

AŞK YASAK! Kendisinden 25 yaş büyük tiyatrocu Mehmet Esen ile sık sık aşk haberleri çıkan ünlü oyuncu 2002 yılı Dünya Güzeli Azra Akın yapımcısından uyarı aldı. Ayrılık dizisinde başrol oynayan ve daha önce de rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile aşk dedikoduları çıkan Akın'dan, özel hayatında daha dikkatli olması istendi.

'UZAK DUR'
Azra Akın, hakkında çıkan haberlerinin kendisinden kaynaklanmadığını söylese de bir süre medyadan uzak durmasının dizinin selameti açısından daha doğru olacağını vurguladı. Dizinin yayından kaldırılacağı da iddia edilmişti. Konuyla ilgili yapımcı firma yetkilileri şunları söyledi:

DİZİYE DEVAM
'Yaptığımız iş o kadar zor ki tüm oyuncular neredeyse 24 saat sette diyebiliriz. Çünkü dizi 7 ülkede çekiliyor. Son zamanlarda oyuncularımız hakkında çıkan aşk haberlerinden de rahatsız olduğumuz için diziyi gölgelememek adına özel hayatlarına dikkat etmelerini ve konuşmamalarını istedik. Dizimiz yayından kaldırılmadı. Aksine TRT'nin ve dizinin sitesinde bölüm fragmanı dönüyor. Kaldırılma söz konusu değil.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: