'AŞK YAŞIYORLAR' İDDİASINDA ŞOK İHTİMAL!

EYVAH EYVAH 2 FİLMİNDEN ÇOK ATA DEMİMER'LE AŞK YAŞIYOR HABERLERİYLE GÜNDEME GELEN ÖZGE BORAK'IN ANİDEN BOŞANMASININ SEBEBİ ATA DEMİRER Mİ?

Magazin

'AŞK YAŞIYORLAR' İDDİASINDA ŞOK İHTİMAL! Özge Borak ilk olarak Ihlamurlar Altında'ki Elif rolüyle tanıdık.. Ardından dizilerin komik oyuncusu Bülent Şakrak'la evli olduğunu öğrendik.. Karı koca ekranda daha çok boy göstermeye ve birlikte röportajlar vermeye başladı.. Ve Özge'nin kariyeri de hızlı bir şekilde yol aldı.. Ve belki de hayatının dönüm noktası Ata Demirer'in Eyvah Evyah filminde oynamak oldu.. Eyvah Eyvah 1'de roll caption'da Özge Borak Şakrak yazıyordu; yani Özge ve Bülent evliydi..

Ama sonra ne olduysa oldu Özge ve Bülent aniden boşandı.. Ve bu boşanmanın ardından Özge bir açıldı, pir açıldı.. Sessiz, sakin haliyle tanıdığımız Özge, ekranlarda göbek atmaya bile başladı.. Tabii bu arada Eyvah Eyvah 2 de vizyona girdi.. Tabii ki roll caption'da bu kez sadece Özge Borak yazıyordu.. Üstelik Eyvah Eyvah 1'de rol alan Bülent Şakrak yani Özge'nin eski eşi Eyvah Eyvah 2'de de yoktu!

Şu anda bu ekip her yerde boy gösteriyor.. Yalnız son zamanlarda Eyvah Eyvah 2 filmini sollayan bir haber dolaşıyor ortalıkta.. Ata Demirer ve Özge Borak aşkı.. Filmden çok bunu konuşur olduk.. Fakat Ata da Özge de son derece kıvırtgan cevaplar veriyorlar bu aşk sorularına..

Öte yandan bu ani boşanmanın arkasında Ata Demirer'in olabileceği de akıllardan düşmüyor değil doğrusu.. Belki de ilişkileri Eyvah Eyvah 1'de başladı.. O zaman açıklamayamadılar, çünkü Özge evliydi ve Bülent de o film de oynuyordu.. Yani sürekli ikilinin çevresindeydi.. Ama Özge bu filmden sonra aniden boşandı ve Eyvah Eyvah 2 filmi geldi.. Şimdi de bu aşk haberleri çıktı.. Üstelik iki isimden de yalanlama gelmiyor, sadece soruları geçiştiriyorlar..

Bu işin altından fena kokular yükseliyor kısacası; bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak, bekleyelim ve görelim!!!

Bunlarda ilginizi çekebilir: