AŞK'A İNANCIM KALMADI

Yeşim Erçetin, 2.5 yıllık suskunluğunu 'Pişman' isimli albümü ile bozdu. 13 şarkının yer aldığı albüm ile iddialı dönüş yapan ünlü sanatçı, 'Demet yolu açtı bende emin adımlarla ilerliyorum' diyor.

Magazin

AŞK'A İNANCIM KALMADI Yeşim Erçetin, başarılı bir ses sanatçısı olmak için emin adımlarla ilerliyor. İkinci albümü 'Pişman'ı 2.5 yıl çalıştıktan sonra çıkartan Yeşim Erçetin, 'Ben aya çıkmak istiyorum. Yaya kalmak istemiyorum. O yüzden gecce gündüz çalışıyorum. Sık eleyip ince dokuyorum. Her şey beni tatmin etmiyor. 2.5 yıl bu albümün üzerinde çalışmamın nedeni bu' diyor. 'Mankenden şarkıcı olur mu?' kavramının Demet Akalın ile yıkıldığını söyleyen Yeşim Erçetin, 'Bu klişe bir laf artık. Çok saçma. Demet yolu açtı bende emin adımlarla ilerliyorum. Benim daha önce mankenlik yaptığımı bilmeyen insanlar fark etmiyor bile. Çünkü sesim, yorumum çok güzel' diyerek müzik dünyasında iddialı olduğunu söylüyor.

Müzik dünyasında ekip işine çok inandığını söyleyen Yeşim Erçetin, menajerin, basın danışmanının, asistanın, fotoğrafçının, kuaförün, makyözün, yönetmenin ve modacının çok iyi olması gerektiğini söyleyip, 'Bu bir ekip işi. Özgür Aras'ın kurduğu ekip ile güzel bir iş çıkarttık ortaya. Ben kazandığımı yine işime yatırıyorum. Çünkü yatırmazsam geri kalırım. Ben kendimi her gün geliştirmekten yanayım' diyor. Müzik direktörlüğünü Çağrı Kodamonoğlu'nun yaptığı albümde Yeşim Erçetin, Aslızen Yentur, Sude Bilge Demir, İskender Külekçi, Orçun Karamuk, Murat Yerinli, Erem Yıldız, Ödül Erdoğan'ın şarkılarını yorumluyor.

İlk klibini 'Cicim Ayları' şarkısına çekecek olan Yeşim Erçetin, 'Müzik dünyası ciddi bir kan kaybetti. Ben bu kaybedilen enerjiyi yeniden getireceğim. İnsanlar beni severek dinliyor. Aldığım tepkiler çok güzel. Albüm çıktığı gün çok güzel telefonlar aldım. Bunun süreceğini biliyorum. Ben geleceğime yatırım yapıyorum. Daha çok yolun başındayım' diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: