AŞKA VAKİT YOK

EUROVİSİON şarkımız 'Düm Tek Tek' ile Avrupa'yı turlayan Hadise, Frankfurt konseriyle gençlerden '12 puan' aldı....

Magazin

AŞKA VAKİT YOK Konserden bir kaç dakika önce geldiği Club'de gecce yarısından sonra sahneye çıkan şarkcı, sahne şovuyla herkesi büyüledi. Konser öncesi sorulara yanıt veren Hadise 'Çok yoğun çalışıyorum. Aşka bile vakit yok' dedi. Daha sonra sahneye çıkan Hadise yüzlerce gence unutulmaz bir gecce yaşattı.

Annemi özledim

Kıvrak dansları ile özellikle erkek hayranlarının beğenisini kazanan sanatçı, konser boyunca yüzlerce cep telefonu tarafından görüntülendi. İlk kez geldiği Frankfurt'ta sahnede sık sık hayranlarıyla konuşan Hadise 'Eurovision için çok yoğun çalışıyorum. Annemi bir aydır göremedim' dedi. Düm Tek Tek şarkısını Club'u dolduran gençlerle birlikte söyleyen sanatçı, 'Amacımız Eurovisionu kazanıp Türkiye'nin sesini her yerde duyurmak' diye konuştu.Frankfurt'taki bir mekanda sahneye çıkan Hadise, şık kıyafeti ve seksi dansları ile seyirciden '12 puan' aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: