ASKERLERİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

SEKSİ ŞARKICI JESSİCA SİMPSON, SEMPATİK TAVIRLARIYLA ASKERLERİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ..

Magazin

ASKERLERİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ Amerikalı erkeklerin en çok beğendiği yıldızların başında gelen ünlü şarkıcı-oyuncu Jessica Simpson, mart ayı başında gittiği Kuveyt'te, askerlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 27 yaşındaki güzel yıldız, bölgede hizmet veren askerlere elleriyle yemek dağıttı ve onlarla saatlerce sohbet etti.

Günün sonunda askerlere moral depolamak için mini bir konser de veren Simpson, 'Sınırlarımızın dışında var olan kocaman bir dünya var, oralarda yaşananları unutmamak gerekir' diye konuştu. Futbolcu sevgilisi Tony Romo'nun da kendisini Kuveyt'e gitmek konusunda desteklediğini belirten Simpson ekledi: 'Buraya geldiğim için Tony benimle gurur duyuyor. Askerlerle biraraya gelmem onu çok mutlu etti.' Güler yüzüyle bölgedeki askerleri kendisine hayran bırakan ünlü yıldız, 'Askerlerimiz bizi koruyan melekler, onlar için bu yaptıklarım az bile. Bundan sonra da elimden geleni her zaman yapacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: