ASKERLERLE TARTIŞAN ŞENOL İPEK'İN BAŞI DERTTE!

Beşiktaş'ta vatani görevini yapmakta olan askerler ile trafikte tartışarak birine yumruk atıp hızını alamayınca da askeri aracın stop lambalarını kıran manken ve oyuncu Şenol İpek hakkında "mala zarar verme ve kasten yaralama" suçlarından 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Magazin

ASKERLERLE TARTIŞAN ŞENOL İPEK'İN BAŞI DERTTE! İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre; Erler Emrah Aydın ve Burak Taha Yasakoğlu 5 Şubat 2010 günü askeri araçla Beşiktaş Maslak'a doğru yola çıktı. Ancak iki asker ile Evren Kandemir'in kullandığı otomobille Şenol İpek ile trafik meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Şenol İpek tartışma kavgaya dönüşünce Emrah Aydın'a yumruk attı. Bununla da yetinmedi araç komutanı olan Burak Taha Yasakoğlu'nun sorumluluğundaki askeri araca tekme atarak stop lambalarını kırdı.

Askerlerin şikayetçi olması üzerine İpek hakkında "mala zarar verme ve kasten yaralama" suçlarından 1 yıl 4 aydan 7 yıla kadar hapis istemiyle Asliye Ceza Mahkemesi'nde önceki gün dava açıldı. İpek'in yargılanacığı asliye ceza mahkemesi önümüzdeki günlerde belli olacak

Özden ATİK / AHT
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: