AŞKI BİTTİ MİNİK KUŞ'U UÇTU

Fahrettin Aykut ayrıldığı sevgilisi Gülşen'in şoförü ve 'Minik Kuş' lakaplı korumasının maaşını ödemeyi kesince ikisi de işi bıraktı!..

Magazin

AŞKI BİTTİ MİNİK KUŞ'U UÇTU Popçu Gülşen bugünlerde pek şen değil! Çünkü geçtiğimiz haftalarda iç mimar sevgilisi Fahrettin Aykut'tan ayrılan Gülşen, şimdi de şoförsüz ve korumasız kaldı. Güzel popçunun Aykut'la ayrılığının ardından şoförü ve 'Minik Kuş' lakaplı dev koruması da işi bıraktı. Koruma ile şoförün maaşlarını ödeyen Fahrettin Bey ayrılık sonrası bu jestine son verince ikili, Gülşen'i terk etti.

Fahrettin Aykut'la ilişkisi boyunca konserden alışverişe kadar her yerde saat Gülşen'in yanında olan şoför ve koruma, ay başında maaşlarını alamayınca ünlü popçuya kibarca veda edip görevi bıraktı. Onlar yanındayken rahat ettiğini söyleyen Gülşen, şimdi harıl harıl yeni bir şoför ve koruma aramaya başladı!

Popçu Gülşen iki metrelik dev koruması 'Minik Kuş'un yanında kendisini çok rahat hissettiğini söylüyordu. Ama şimdi korumasız kaldı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: