"AŞKI BOŞVERİN İŞ KONUŞALIM"

Yeni sevgilisiyle görüntülenen Zeynep Beşerler, aşkla ilgili soruları geçiştirdi, konuyu dizi rekabetine getirdi

Magazin

"AŞKI BOŞVERİN İŞ KONUŞALIM" Oyuncu Zeynep Beşerler, önceki gece sevgilisi Efe Duru ile sabaha kadar eğlendi. Şeker Bayramı'nda eski sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ile bir araya geldiği iddiasına “Sadece havalimanında karşılaşıp selamlaştık” diyen Beşerler'in adı daha önce Şahan Gökbakar ve Berk Oktay ile anılmıştı.


Beşerler ve Duru iki ay önce tanıştı.
Gazetecileri gören Efe Duru hemen bir taksiye binerken, Beşerler gazetecilerin sorularını yanıtladı. Zeynep Beşerler, Duru'nun sadece arkadaşı olduğunu, ilişki yaşamadıklarını söyledi. Gazetecilerin ısrarla “Birkaç dakika önce el eleydiniz” sözlerine kulak asmayan oyuncu, konuyu başka yöne çekti. Beşerler, “Dizimiz 'Arka Sokaklar' reytinglerde 'Ezel'i geçti, hiç bundan bahsetmiyorsunuz. Dizimizin başarısı muhteşem, biraz da ondan bahsedin” dedi. Çift, birlikte görüntülenmemek için mekandan ayrı taksilerle ayrıldı.


BEŞERLER HAKLI

27 Eylül 2010'da tüm kişilerde 'Arka Sokaklar' gün birincisi oldu. Dizi, 8.4 reyting, 22.5 izlenme payıyla 'Ezel'i geride bıraktı. 'Ezel' ise 7.4 reyting, 20.2 izlenme payıyla ikinci sırada yer aldı.
AB grubunda ise 9.5 reyting, 26 izlenme payıyla 'Ezel' en çok izlenen yapım oldu. 'Arka Sokaklar' da 6 reyting, 16.2 izlenme payıyla onu takip etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: