'AŞKI VE KARISI OLMAYAN ADAMIN ZEHİRLİ HINCI'

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, dünkü köşesinde Defne Joy Foster hakkında bir yazı kaleme aldı.

Magazin

'AŞKI VE KARISI OLMAYAN ADAMIN ZEHİRLİ HINCI' Foster'ın bir gecelik macera için kocasını aldatırken öldüğünü öne süren Uluç, yazısını “Defne'nin ölümü tipik bir 'Su testisi, su yolunda kırıldı' olayıdır” cümlesiyle noktaladı. Bu satırlar, özellikle sosyal paylaşım sitelerinde büyük tartışma yarattı.

Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, dünkü köşesinde Defne Joy Foster hakkında bir yazı kaleme aldı.

okumak için tıklayınız..

okumak için tıklayınız..Foster'ın bir gecelik macera için kocasını aldatırken öldüğünü öne süren Uluç, yazısını “Defne'nin ölümü tipik bir 'Su testisi, su yolunda kırıldı' olayıdır” cümlesiyle noktaladı. Bu satırlar, özellikle sosyal paylaşım sitelerinde büyük tartışma yarattı.

TUBA ÜNSAL: Su testisi su yolunda değil, kafanda kırılsın.

AYŞE ÖZYILMAZEL:Bu yazı değil, bu resmen kötülük. Bir yazı okudum, kanım dondu, bu kadarı fazla, çok fazla!

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN:Vicdanın sesi olayım derken, vicdansızlığın sesi olmak!

BİRİCİK SUDEN:Fuları biraz gevşetelim, beyine oksijen gitsin. HINCını ALa ala bitiremedi hayattan. İnsanları kötülemek, hatalarını çıkarmak neye iyi geliyor? Başkasına namussuz demek sizi namuslu yaptı mı bari?

METİN AROLAT:Demiş ki “Kim olduğunu bile bilmem, yanımdan geçse tanımam”. Yine de kalemini saplamış “su testisi su yolunda kırılır” diye. Keşke tanısaydın, keşke... O zaman o kalemi kalbine saplar, yine de yazmazdın. Birileri onun cenazesinde “Onu nasıl bilirdiniz” diye soracak. “Acımasızdı, kötü kalpliydi” diye haykıracağım o zaman. Bunlar, Defne'mi bir kez daha öldürdüler.

PINAR ALTUĞ:E Hıncal yuh ama! Pes, ben ne diyeyim sana!

SEVİM GÖZAY:Çocuğu, karısı, sevgilisi, aşkı, seksi olmayan adamın “hıncı” bu kadar zehirli olabiliyor işte. Işın Karaca: Kağıda dokunan kalem, kibritten daha çok yangın çıkarır. Empati yapayım diyorum, hiçbir yere sığmıyorsun.

TUBA ÖZERK:Ben Hıncal Uluç'un insan olabilme ihtimalini sevdim...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: