AŞKI YÜZÜNDEN İNANCI BİLE DEĞİŞTİ!

DJ Samantha Ronson'la aşk yaşayan Lındsay Lohan, sonunda sevgilisi sayesinde Kabala'ya merak sardı. Katolik olan Lındsay Lohan, inancını değiştirdiğini facebook sayfasında açıkladı

Magazin

AŞKI YÜZÜNDEN İNANCI BİLE DEĞİŞTİ! Beyazperdenin genç yıldızlarından Lindsay Lohan, mutluluğu DJ Samantha Ronson'da buldu. Uzun süredir Ronson'la birlikte olan Lohan'a yakın kaynaklar, hayatında ilk kez bu kadar huzurlu olduğunu söylüyor. Ronson sayesinde değişmeye başlayan Lohan, birçok konuda sevgilisinin etkisi altında kalıyor.

DJ sevgilisi sayesinde başta giyim tarzını değiştiren Lindsay Lohan, şu sıralar salaş ve rahat kıyafetleriyle boy gösteriyor. Lindsay'deki bu değişim sadece kıyafetleriyle kalmıyor. Lohan, inancını bile sevgilisinin istekleri doğrultusunda değiştirdi. Katolik bir ailenin mensubu olan genç yıldız, şu sıralar Kabala üyesi olan Ronson gibi Kabala merkezlerinden çıkmıyor. Kabala inancıyla ilgili kitaplar okumaya başlayan Lindsay Lohan, inancı konusundaki bu değişimi Facebook'taki sayfasında da açıklamaktan geri kalmıyor.

Facebook'ta 'Dini Görüş' kısmına 'I'm Converting' yani 'Değiştiriyorum' yazan Lohan, Yahudi bir aileye mensup olan sevgilisinin görüşlerini benimsediğini açıklıyor. Kızının Ronson'dan çok fazla etkilendiğini düşünen Lohan'ın babası Michael Lohan ise, 'Kızım kendi şöhretiyle birlikte Samantha'nın tanınmasını sağladı. Samantha kızımı kullanıyor' diyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: