Aşkım Kapışmak ve Timur Harzadın ile Kendine Dönüş Kampı

Aşkım Kapışmak ile Timur Harzadın, ilki büyük ilgi gören “Kendine Dönüş Kampı”nın ikincisi için kolları sıvadı.

Yaşam

Aşkım Kapışmak ve Timur Harzadın ile Kendine Dönüş Kampı Davranış bilimleri uzmanı, yazar Aşkım Kapışmak ile Psikiyatri Doktoru Uzm. Dr. Timur Harzadın, “Kendine Dönüş Kampı”nı ilk kez ağustos ayında düzenlemiş, hem Türkiye hem de dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılar uzmanlar eşliğinde gerçekleşen atölye ve etkinliklerle birbirinden keyifli 3 gün geçirmişti. Kapışmak ve Harzadın yoğun ilgi üzerine kampın ikincisini düzenliyor.


DOĞANIN TAM KALBİNDE HUZURA YOLCULUK

İkinci “Kendine Dönüş Kampı”, “Yenilen, iyileş, dönüş” mottosuyla 1-2-3 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Katılımcılar, Aşkım Kapışmak ve Timur Harzadın’ın yanı sıra alanında uzman isimlerin doğanın tam kalbinde düzenleyeceği atölye ve eğitim çalışmalarıyla şehrin stresinden arınarak huzurlu bir yolculuğa çıkacak. Yeni arkadaşlıklar kurma imkanı da sunan kampın sonunda katılımcılara sertifika verilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: