ASKIMI BİLEREK AÇTIM SANDILAR

Ece Gürsel, röportajında da yaşadığı kırgınlıkları ve kendisine yönelen önyargılara isyanını anlattı.

Magazin

ASKIMI BİLEREK AÇTIM SANDILAR Geçtiğimiz günlerde Cesars Secret dergisi için objektif karşısına geçen Ece Gürsel, röportajında da yaşadığı kırgınlıkları ve kendisine yönelen önyargılara isyanını anlattı.

Askım kopuyor bilerek açtığımı sanıyorlar

Seksi manken Ece Gürsel, Cesars Secret dergisine samimi itiraflarda bulundu. Yaşadığı hiçbir aşktan pişmanlık duymadığını belirten Gürsel, meslek hayatındaki en zor an sorulduğunda ise 'Podyumda elbise askımın kopması ve özellikle açtığımı düşünmeleri' cevabını verdi.

Sizinle ilgili bildiklerimizin yanına bilmediğimiz neler söyleyeceksiniz. Ece Gürsel kimdir?- 2

5 yaşındayım, Yugoslav göçmeni bir babam ve Çerkez kökenli bir annem var. Güzel bir karışım sonucu ben dünyaya gelmişim. Aslen Antalyalıyım. Bütün eğitimimi orada tamamladım. Akdeniz üniversitesi işletme bölümü mezunuyum. Okul bitince tamamen İstanbul’a ailemle beraber yerleştim. Hálá ailemle yaşamaktayım.


Mankenliğinizin ilk yıllarına dönersek nasıl başladınız neler oldu o yıllarda?

- 15 yaşında Antalya’da başladım. O yıllar son derece seviyeli disiplinli ve düzgün yapılırdı bu işler. Benim başladığım yıllarda Deniz Pulaş, Merve İldeniz, Ceylan Saner gibi duayenler vardı önümde. Hep onların disiplinini gözlemleyerek bir şeyler yapmaya çalıştım. Severek yaptığım için o zamanlar hiçbir zorlukla karşılaşmadım.

Mankenlik mesleğinde gelmek istediğiniz noktaya geldiniz mi?

- Aslında hálá gelmek istediğim noktaya gelemedim. Daha da iyi bir konumda olabilirdim. Ama kendi tercihlerim, özel hayatım vs. bana çok zarar verdi. Yine buna da şükür tabii. Daha kötü de olabilirdi. Sonuçta benim yerimde olmak isteyen binlerce insan var.

HINCAL ULUÇ’LA YAŞADIĞIM ŞEY AŞK DEĞİLDİ

Meslek hayatınız boyunca sizin yaşadığınız en zor an hangisiydi?

- Podyumda elbise askımın kopması ve özellikle açtığımı düşünmeleri olabilir.

Tacizler hayatın her alanında bayanların peşini bırakmıyor. Ama siz tescilli güzelsiniz sizin sıkıntılarınız bizden fazladır?

- Bayan olmak her zaman zor, hayatın her anında her meslekte ya da ev hanımlarında bu tarz sıkıntılar olabilir.

Sizce mankenler hakkındaki ön yargı ne zaman değişir?

- Hiçbir zaman değişmez. Çünkü arkadan gelen modeller bunu için bir çaba sarf etmiyor, aksine daha da kötüye gidiyor.

Aşkla ilgili pişmanlıklarınız ve acılarınızı nasıl bastırıyorsunuz?

- Yaşadığım hiçbir aşktan pişmanlık duymadım. İşin aslı acılarımı bastırmayı da pek beceremem. Eve kapanıp bol bol müzik dinlerim, şarkı söylerim, yazı yazarım.

Yaşadığınız aşkların reklám aşkı olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?


- Soruyu anlamadım cevap veremeyeceğim. Hıncal Uluç’u kastediyorsanız o aşk değildi zaten. Detayları tüm Türkiye biliyor tekrar anlatmaya gerek yok.

Rock albümü yapacağım

Mankenlerin mesleklerinin dışında şarkıcılık, oyunculuk ya da tiyatro gibi başka mesleklere de yoğunlaşmasını nasıl buluyorsunuz?

- Mankenlik ömür boyu yapılmaz. Tabii ki başka alanlarda da şansımızı denememiz gerekiyor.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: