AŞKIN BÜYÜSÜNÜ NAZİRE BOZDU!

Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşk yılan hikayesine dönen Deniz Seki yine ağlayacak gibi...

Magazin

AŞKIN BÜYÜSÜNÜ NAZİRE BOZDU! Hüsnü Şenlendirici'nin eşi Nazire'nin, ikilinin ayrılması için büyü yaptırdığı ortaya çıktı. Büyüden sonra Deniz ile Hüsnü'nün arası açıldı.

Hüsnü Şenlendirici'nin bir süredir Deniz Seki'yle görüşmemesinin nedeni anlaşıldı. Nazire Hanım, ikiliye ayrılık büyüsü yaptırdı.

Nazire Şenlendirici, 2 yıldır eşi Hüsnü Şenlendirici'yle yasak aşk yaşayan Deniz Seki'yi kocasından ayırmakta kararlı. Medyaya Deniz Seki hakkında çeşitli açıklamalar yapan ancak yine de 'başarılı' olamayan Nazire Hanım, bu kez kendince 'garanti' olacağını umduğu bir yol seçti ve soluğu Edremit'te A. isimli bir büyücüde aldı.

İddiaya göre Nazire Hanım'ın durumundan haberdar olan büyücü, hemen olaya 'el koydu'. Okunmuş-üflenmiş bir su ile fanila ve muska yardımıyla kocasının kendisine 'döneceği' telkininde bulundu. Aldatılan eş ise hemen elindeki malzemeleri kocasının üzerinde uygulamaya koyuldu. Fanila giyildi, su içildi, muska da evin bir köşesine yerleştirildi.

Büyücünün dediklerini harfiyen yerine getiren Nazire Hanım artık kocasının Deniz Seki'yi terk edip evine dönmesini beklemeye başladı. İddialar bununla da kalmadı. Bu sırada tesadüfen Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici'nin arası açıldı. Ünlü klarnetçi, ailesinin evinde daha sık kalmaya başladı. Nazire Hanım'a da büyünün tuttuğuna inanmak kaldı...
Saklambaç
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: