AŞKLARI BELGELENDİ!

Hadise ve sinan akçıl ilk kez el ele görüntülendiler!

Magazin

AŞKLARI BELGELENDİ! Hadise Sinan Akçıl'ı göstererek "Albümümüm adı Kahraman... Hayatımın kahramanı da işte yanımda" dedi.

Eurovision Şarkı Yarışması için bir araya gelen ve bir yıldır aşk yaşayan Hadise ile müzisyen Sinan Akçıl, önceki gün ilk kez el ele görüntülendi. Ulus Sunset'te arkadaşlarıyla yemek yiyen Hadise'ye sevgilisi Sinan Akçıl da eşlik etti. Oldukça neşeli geçen yemeğin ardından ele ele dışarı çıkan çift, "Pazar Sürprizi" kamerası tarafından görüntülendi.

Bugüne kadar Akçıl ile yaşadığı ilişki hakkında hiç konuşmayan ve "Özel hayatımla ilgili konuşmayı tercih etmiyorum" diyen Hadise, hakkında çıkan haberlerden rahatsızlık duyduğunu söyledi. Geçen günlerde önce Sinan Akçıl ile ayrıldığı, ardından da Mahsun Kırmızıgül ile yakınlaştığı haberlerinin çıktığını hatırlatan Hadise, "Çıkan asılsız haberlerin ardından artık ilişkimi rahat rahat açıklama kararı aldım" dedi.

"Henüz evlenme teklifi yapmadım"

Birlikte hazırladıkları "Evlenmeliyiz" isimli albümünde yer alan 5 ve 6 numaralı şarkılarda birbirlerine seslendiklerini belirten Akçıl, "Hadise'ye evlenme teklifi yaptınız mı?" sorusuna "Hayır, henüz evlilik teklifi yapmadık. Şimdi böyle çok mutluyuz. Her şey yolunda... İlişkimiz gayet güzel gidiyor" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: