Aşktan kaçamazsın!

Kadınlara göre daha zor aşık olan erkekler, daha temkinli ve küçük adımlarla ilerler...

Diğer Haberler

Aşktan kaçamazsın! Kadınlar daha kolay aşık olabilirken, erkekler daha zor 'aşk' dolu bir ilişkiye adım atarlar. Kadınlar ilişkilerini sürdürmek için büyük özveri gösterirken erkekler 'aşık' olduklarından utanırcasına kaçmak için bahane ararlar.

Mesela sevgilisinin onu değiştirmeye çalıştığını hissettiğinde hemen kaçıverirler.
Albert Einstein'ın bir sözü durumu açıklamakta gerçekten yardımcı oluyor, "Erkekler kadınlarla asla değişmeyeceklerini umarak evlenir. Kadınlarsa erkeklerle değişeceklerini umarak evlenirler.

Sonuç olarak iki taraf da hayal kırıklığına uğrar." Aslında hepimiz bizi olduğumuz gibi kabul edip sevecek birini ararız. Erkekler başka birisi istiyor diye değişmez. Değişmesi de gerekmez aslında :)

Erkekler, rekabet halinde olmasalar bile partnerlerinin başarısı yüzünden kendilerine olan güvenlerini kaybedebiliyor. Kadının başarısı aynı zamanda erkeğin ilişkinin geleceğiyle ilgili olan düşüncelerini de değiştiriyor. Eğer erkek hak ettiği başarıya ulaşamadığını düşünüyorsa, ilişkiyi bitirmeye karar verebiliyor.

Kadının başarısına sevinmesi de mümkün olmuyor, çünkü kendi başarısızlıklarıyla karşılaştırma yapıyor. İşte o zaman yine kendilerine kaçış yolları aramaya başlıyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: