Asla geriye bakmayın!

Zamanı yakalamak için saat, modayı yakalamak için takip etmek, kaybolmamak için süreyi ve dozajı iyi ayarlamak önemlidir. Moda içinde çok fazla parçayı barındıran, kimi zaman uyumun bütünlüğü ile bazen asimetrinin şıklığı ile kendini gösteren renkli bir daldır. Çoğu zaman gündem neyi savunursa savunsun kişi kendi şıklığını yarattığında modanın tahtına kurulabilir. Zevke hitap ettiğine göre hep söylediğimiz gibi moda özgürdür.

Kadın

Asla geriye bakmayın! Modanın en önemli ve çoğu zaman pahalı şıklıklarından biri saatlerdir. Ve en çok da göze görünen aksesuarlardandır. Çeşitli markaların ürettiği birbirinden şık kol saatleri arasında, geçen yıl olduğu gibi hala büyük ve göze görünen saatler yerini koruyor. Hala minik ve ince yapılı saatleri kimselerde göremiyoruz. Taşlı, parlak, tokalı, kocaman kol saatleri bize programlarımızı hatırlatmak için kollarımızı süslüyor.

Zamanı yakalamak için saatinize bakın ama hayatı kaçırmamak için bazen o saatleri çıkarıp zamansız yaşamanın özgürlüğünü de tadın.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: