Asla vazgeçme yakında vizyonda!

Başrollerini Ekin Türkmen ve Cansel Elçinin paylaştığı Asla Vazgeçme filmi yakında vizyonda!

Kültür-Sanat

Asla vazgeçme yakında vizyonda! Ekim ayında çekimlerine başlanılan Asla Vazgeçme filmi için Cansel Elçin ile kamera karşısına geçen Ekin Türkmen, uzun bir aradan sonra sinema izleyicisiyle buluşacağı için çok mutlu.

2014 kış aylarında vizyona girecek Asla Vazgeçme filmi geçtiğimiz günlerde Twitterda en çok konuşulan konu başlıkları arasında yerini aldı. Çekimler sürerken hayranların yoğun ilgisiyle karşılaşan ve bu ilgiden dolayı çok mutlu olan Ekin Türkmen filmde idealist bir öğretmeni canlandırıyor.

Yasin Uslu nun yönetmenliğini yaptığı Asla Vazgeçme filmi, beklenmedik olaylar sonrasında yaşamı bir anda değişen bir adamın hayata yeniden tutunma hikayesini konu alıyor.
Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Ekin Türkmen, 2002 yılında Ekmek Teknesi adlı dizisinde yer alarak ilk televizyon dizisi deneyimini yaşadı. Dizinin bitmesinin ardından Nefes Nefese, Acı Hayat, Kısmetim Otel, Menekşe ile Halil , Küçük Kadınlar ve Aşk Emek İster isimli televizyon dizilerinde yer aldı. Genç ve başarılı oyuncu; Keloğlan Karaprens'e Karşı , Son Ders: Aşk ve Üniversite adlı sinema filmlerinden sonra şimdi de Asla Vazgeçme filminde canlandırdığı Pelin Aslan karakteri ile uzun bir aradan sonra beyazperdeye geri dönüyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: