Asla Vazgeçmem final yapıyor

İki sezondur Show TV ekranlarında yayınlanan "Asla Vazgeçmem" dizisinin flaş bir kararla erken final yapacağı açıklandı.

Dizi Galeri

Asla Vazgeçmem final yapıyor Kadrosunda Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Yonca Cevher, Tugay Mercan, Ümit Yesin, Tuğçe Kumral, Gözde Mutluer, Taner Rumeli ve Ege Kökenli gibi isimlerin yer aldığı "Asla Vazgeçmem" yeni sezonda üç bölüm yayınlanıp son bulacak. 56. bölümüyle sezon finali yapan yapım eylülde 3 bölüm yayınlanıp 59. bölümüyle ekrana veda edecek.

Bu sürpriz kararı dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Twitter hesabından şu sözlerle açıkladı;


Ayrıca yapım şirketinde şu açıklama yapıldı;

“Asla Vazgeçmem” isimli dizi filmimizin senaryosunun ve ana öyküsünün artık sonuna yaklaşıldığı ve bu noktada senaryoyu zorlayarak dizi filmimizi devam ettirmenin sadık izleyicilerimize saygısızlık teşkil edeceğini ve etkili bir final ile hikâyemizi artık sonlandırmanın izleyicilerimiz açısından en doğru seçenek olduğunu düşündüğümüzden, yapımcısı olduğumuz Asla Vazgeçmem isimli dizi filmimizi, Kurban Bayramından sonraki haftalarda yayınlanacak 3 bölüm sonrasında, 59. final bölümü ile sonlandırmaya karar vermiş bulunuyoruz. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla arz olunur.

Asla Vazgeçmem'de Nur, Yiğit'e o kritik soruyu sordu!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: