Asla Vazgeçmem'de Yiğit ortalığı birbirine katıyor!

Show TV’nin fenomen dizisi “Asla Vazgeçmem”, bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle izleyicileriyle buluşacak. Gold Film imzalı dizi, sürpriz gelişmeleriyle bu akşam herkesi ekran başına kilitleyecek.

Dizi Galeri

Asla Vazgeçmem'de Yiğit ortalığı birbirine katıyor! “Asla Vazgeçmem”’in yeni bölümünde; Nur’u billboardlarda görmesiyle neye uğradığını şaşıran Yiğit küplere biner. Yiğit’in akıl almaz tepkileri ile billboard olayı büyürken Elmas’ın tuzağı tıkır tıkır işler. Nur Yiğit’e kendini savunmaya çalışırken oluşan bir yanlış anlama ile aşıkların arasında tansiyon iyice yükselir.

Diğer yanda hafızası yerine gelen İclal hatırladıklarının acısıyla boğuşmaktadır. Yiğit’in boşanmak istediğini hatırlamak İclal’in dünyasını başına yıkar. Yiğit ve Nur cephesinde ise Yiğit’in dinmek bilmeyen öfkesi yüzünden sular durulmaz. Elmas, aşıklara son bir darbe daha vurmaya hazırlanırken Yiğit ve Nur’u büyük bir sürpriz beklemektedir.

Yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”de başrolleri, Tolgahan Sayışman (Yiğit) ve Amine Gülşe (Nur) paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Şafak Pekdemir (İclal), Ayşegül Günay (Aytül), Tugay Mercan (Cahit), Yonca Cevher (Nazan), Ümit Yesin (Tayyar), Hülya Gülşen Irmak (Hafize), Tuğçe Kumral (Elmas), Yağızkan Dikmen (Emin), Poyraz Bayramoğlu (Mert) ve Hakan Dinçkol (Fırat) rol alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: