Aslı Enver eski eşi Birkan Sokullu ile pişti oldu!

Murat Boz'la olaylı ayrılığıyla gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Aslı Enver, pazar günü "Suskunlar" dizisindeki rol arkadaşı Sarp Akkaya'nın düğününe katıldı. Düğünde Aslı Enver'i bir sürpriz bekliyordu.

Magazin

Aslı Enver eski eşi Birkan Sokullu ile pişti oldu! Duymayan Kalmasın'ın haberine göre ünlü oyuncu önceki yaz anlaşmalı olarak tek celsede boşandığı Birkan Sokullu'yla pişti oldu. Üstelik Birkan Sokullu'nun yanında uzun süredir aynı evde yaşadığı Berrak Tüzünataç da vardı. Şu sıralarda Fi dizisinde canlandırdığı gazeteci Özge Egeli karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Tüzünataç ile final bölümü çekilen "Hayat Şarkısı"nda rol alan Birkan Sokullu çifti, Aslı Enver'i görmezlikten gelmeye çalıştı ve samimi görüntüler vermeye çalıştı.

"İstanbullu Gelin" dizisinde Süreyya rolüne hayat veren Enver, sabah 06.00 sıralarında dizi setinden evine gelip fazla dinlemeden eski rol arkadaşı Sarp Akkaya'nın mutlu anına tanıklık etmek için Beykoz Kundura Fabrikası'ndaki düğüne katıldı. Güzel oyuncuya dizideki kayınçosu Osman'ı canlandıran Güven Murat Akpınar eşlik etti. Düğünde oldukça neşeli olduğu görülen Enver, "Dostluk güzel şey" notuyla Akpınar'la fotoğrafını yayınladı ve damat Sarp Akkaya ile gelin Sinem Yalçınkaya'nın birbirinden eğlenceli görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.


Geccenin ilerleyen dakikalarında Berrak Tüznataç'ın sosyal medyadan sevgilisi Birkan Sokullu'yla beraber, Pelin Karahan tarafından çekilen samimi pozunu paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı. Birkan Sokullu'nun ise herhangi bir paylaşım yapmadığı görüldü.


DÜĞÜNDEN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: