Aslı Enver ile Özcan Deniz'e ölüm tehditi!

'İstanbullu Gelin'in başrol oyuncusu Özcan Deniz ve Aslı Enver, hayranlarıyla buluşmak için gidecekleri İsrail gezisini gelen tehditler üzerine iptal etti.

Magazin

Aslı Enver ile Özcan Deniz'e ölüm tehditi! 'İstanbullu Gelin' dizisinin İsrail'de oldukça izlendiği biliniyor. Dizinin başrol oyuncuları Aslı Enver ile Özcan Deniz de sebeple İsrail'e hayranlarıyla buluşmaya gidecekti. Fakat gelen ölüm tehditleri üzerine ikili seyahatlerini iptal etti.

YAPIMCILAR: İPTAL OLMASI SÖZ KONUSU DEĞİL
İsrail basında da yer alan haberlere göre iki gösteri için yaklaşık 22 bin bilet bir günde satılmıştı. 6- 7 Nisan'da İsrail'de yapılması beklenen gösterinin yapımcıları, "Tehditler konusu bizim için tuhaf değil. Özellikle bir Türk yıldızına gelince, hepimizin alıştığı bir gerçektir. 'İstanbullu Gelin' çılgınlığı sadece İsrail'de büyüyor ve İsrailli hayranları dünyanın en büyükleri arasında. Elbette konserler planlandığı üzere yapılacak" ifadelerini kullandılar.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: