Aslı Enver, Murat Boz’un karizmasını fena çizdi!

Aslı Enver ile Murat Boz yeni reklam filmlerini Instagram'da paylaştı. Takipçi sayısı Enver’den 3.5 milyon fazla olan Boz, izlenmede 3 kat fark yiyince hüsrana uğradı.

Magazin

Aslı Enver, Murat Boz’un karizmasını fena çizdi! Eski sevgililer Aslı Enver ile Murat Boz bu kez yeni reklam filmleriyle karşı karşıya geldi. Aslı Enver, Aras Bulut İynemli ile bir giyim markasının reklam yüzü oldu. Murat Boz ise bir erkek giyim markası için kamera karşısına geçti. Hem Enver hem de Boz, yeni reklam filmlerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Aslı Enver:

Aslı Enver: "Baştan başlamak istemem"MURAT BOZ 3 KAT FARK YEDİ!

Instagram'da 5 milyona yakın takipçisi olan Enver'in paylaştığı reklam filmi, kısa sürede yaklaşık 1 buçuk milyon izlenme rakamına ulaştı. Sosyal medyada 8 buçuk milyon takipçisi olan Boz'un reklamı ise 178 bin kişi tarafından izlendi. Enver'in, Boz'a fark atması şaşırttı. Bu durum da "Yoksa Murat'ın takipçileri sahte mi?" sorusunu akıllara getirdi.

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı?

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı?Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: