Aslı Enver ve Murat Boz'un düğün hazırlığı!

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden Murat Boz ve Aslı Enver, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı.

Magazin

Aslı Enver ve Murat Boz'un düğün hazırlığı! Sık sık evlenecekleri haberleriyle gündeme gelen Aslı enver ve Murat Boz çifti önceki gün bir AVM'de alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden çiftten Murat Boz, Bodrum'da kaza geçiren gazeteciler hakkında "Çok geçmiş olsun, çok üzüldük. İşiniz çok zor. Allah sizi korusun. Seviyoruz sizi" şeklinde konuştu. Eser Yenenler ve Berfu Yıldız'ın düğünü için hazırlık yaptıklarını söyleyen çift, kendileri hakkında çıkan evlilik haberleriyle ilgili ise "Yazıyorlar, çiziyorlar ama öyle bir şey olursa biz size söyleriz" açıklamasında bulundu.

Murat Boz'dan Aslı Enver'e...

Murat Boz'dan Aslı Enver'e... "Seninle gurur duyuyorum bir tanem!"3 sezondur 'İstanbullu Gelin' dizisi ile ekranlar olan ve dizi ile ünü Türkiye sınırlarını aşan Aslı Enver, 'Diziyi özlediniz mi?' sorusuna "Yalan söylemeyeyim. 3 sene baya yoğun çalıştık. Henüz özlemedim ama herhalde bir ara özlerim" cevabını verdi.

Aslı Enver böyle veda etti!

Aslı Enver böyle veda etti!Murat Boz'un fotoğrafı olay oldu!

Murat Boz'un fotoğrafı olay oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: