Aslı Enver'le ilişkisini Murat Boz'un nikah korkusu mu bitirdi?

Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılığının yankıları hala devam ediyor. Çiftin ayrılık nedeni olarak Murat Boz'un evliliğe sıcak bakmaması gösteriliyor.

Magazin

Aslı Enver'le ilişkisini Murat Boz'un nikah korkusu mu bitirdi? Aslı Enver ile Murat Boz'un ayrılığı magazin gündemine bomba gibi düştü. Çiftin ilişkilerinin bitirmesinin yankıları hala sürüyor. Herkes ikilinin ayrılık nedenini merak ediyor.

Murat Boz’dan ‘Hayırlı olsun’ pozu

Murat Boz’dan ‘Hayırlı olsun’ pozu4 yıldır aşk yaşayan çift ilk ayrılıklarını ilişkileri henüz 2.5 yıllıkken yaşamıştı. Bu ayrılık 7 ay sürmüştü. Murat Boz ile Aslı Enver barışmıştı. İddiaya göre Aslı Enver barışmak için evlilik şartı koşmuştu.

Murat Boz'un gözünden Aslı Enver!

Murat Boz'un gözünden Aslı Enver!O dönem 'İstanbullu Gelin'de rol alan güzel oyuncu, dizinin çekimleri nedeniyle vaktinin çoğunu sette geçiriyordu. Fakat İstanbullu Gelin'in final yapmasının ardından evlenmek için Murat Boz'dan teklif bekledi. 2. Sayfa'da yer alan habere göre Murat Boz'dan hiçbir hareket gelmedi. İddiaya göre Boz, "Herkes bizi çok yakıştırıyor. Evlilik kurumuna saygımız var. Yürütemezsek çok üzülürüz" dedi. Ve Aslı Enver, Murat Boz'la ilişkisini bitirme kararı aldı. Çift konuşarak birbirini kırmadan, saygı çerçevesinde ilişkilerini bitirdi.

Murat Boz'un 'O Ses' mesajı olay oldu!

Murat Boz'un 'O Ses' mesajı olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: