Aslı Ferhat'ı terk etti!

Kanal D'nin fenomen dizisi Siyah Beyaz Aşk, dün akşam ekrana gelen bölümüyle sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Dizi Galeri

Aslı Ferhat'ı terk etti! Kanal D'nin fenomen haline gelen başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizide, Aslı'nın Ferhat'ı terk etmesi şaşırttı. Aslı'nın ağabeyi Cem'in söylediklerinden sonra Aslı'dan boşanma kararı alan Ferhat'ın bu tutumu Aslı'yı bir hayli hayal kırıklığına uğratttı. Ferhat için tek başına savaştığını fark eden Aslı adeta yıkıldı. Azad Baba'nın yardımıyla doğru yolu bulan Ferhat, Aslı'nın gönlünü almaya çalışırken; birlikte geçirdikleri romantik gecenin ardından Aslı’nın gidişi Ferhat’ı tabiri caizse delirtti.

Aslı’nın bunu çok daha önce yapması gerektiğini düşünen izleyiciler ise Aslı’ya destek veriyor. Ferhat’ın, Aslı’nın değerine anca bu şekilde anlayacağını düşünen izleyiciler; “Geç bile kaldın Aslı!” diyerek desteklerini esirgemedi.

Ferhat’tan istediklerini bir türlü göremeyen Aslı’nın bu gidişi “Kızın canına tak etti artık ne yapsın!” gibi yorumların da gelmesini sağladı.

Aslı’nın nereye gittiğini merak eden diğer izleyenler ise “Bu kız nereye gider böyle, kesin başına bir şey gelecek!” gibi yorumlar yaptılar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: