Aslı Melisa Uzun hem Türkiye'de, hem Almanya'da ekranda!

Yapımını 1441 Productions’ın yapımcılığını İrfan Şahin’in üstlendiği, Star TV’de ekrana gelen ilk bölümüyle büyük ilgi gören ‘Akrep’ dizisinin oyuncularından 2015 Miss Turkey Güzellik Yarışması ikinci güzeli Aslı Melisa Uzun, aynı zamanda Almanya’da da bir dizide ekranda!

Magazin

Aslı Melisa Uzun hem Türkiye'de, hem Almanya'da ekranda! Akrep’te Duru karakterine hayat veren Aslı Melisa Uzun, Almanya’nın fenomen dizisi ‘Verbotene Liebe’nin yeniden çekilen versiyonunda da rol aldı. Genç oyuncu, Bobbi Atakan karakteri ile Almanya’daki izleyicinin karşısına çıkacak!

1995-2015 yılları arasında yayınlanan ve büyük ilgi gören dizinin yeni bölüm çekimleri temmuz ve ekim ayları arasında Almanya’nın Düsseldorf ve Köln şehirlerinde ile Belçika’da yapıldı. Dizide Aslı Melisa Uzun, Heinz Hoenig, Stephanie Japp, Jo Weil, Frederik Götz, Sina Zadra, Lennart Betzgen ve Livia Matthes gibi ünlü isimlerle birlikte kamera karşısına geçti.

ALMANYA’DA İLK BÖLÜM YAYINLANDI
5 yıl aradan sonra izleyiciyle buluşan ‘Verbotene Liebe-Next Generation’ın ilk bölümü ise önceki gün TV Now adlı platformda yayınlandı. Dizide Aslı Melisa Uzun, Bobbi Atakan karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Uzun’un performansı izleyiciden tam not aldı.


ALMANYA’DA “BOBBI” TÜRKİYE’DE “DURU” OLARAK EKRANA GELİYOR!
Aslı Melisa Uzun, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini ekrana getiren ‘Akrep’te Duru karakteriyle karşımıza çıkıyor. Demet Akbağ’ın hayat verdiği Perihan Emgen karakterinin büyük torunu Duru, Amerika’da okurken annesinin ani ölümüyle eve dönüyor ve tüm hayatı bambaşka bir yöne doğru ilerliyor.

HUKUK VE ÇAĞDAŞ DANS EĞİTİMİ ALDI

1995 Ankara doğumlu olan Aslı Melisa Uzun, Köln Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okurken 2015 Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katıldı. Yarışmada ikinci seçilen oyuncu, Türkiye’yi Amerika’da düzenlenen Miss Universe yarışmasında temsil etti. Küçük yaştan itibaren dans, oyunculuk ve jimnastik eğitimi alan Uzun, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini ise 2016 yılında yayınlanan ‘Arkadaşlar İyidir’ dizisinde yaşadı. Uzun, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Istanbul Devlet Konservatuvarı Çağdaş Dans bölümünü bitirdi.


Alman yapımı “Verbotene Liebe“ dizisi hakkında:
Almanya’da 20 yıl boyunca yayınlanan kült dizi ‘Verbotene Liebe’, ‘Next Generation’ versiyonu ile TVNow platformuna beş yıl aradan sonra geri döndü. Sevilen eski karakterlerin dönüşünün yanı sıra diziye birçok yeni isim de katıldı. Aslı Melisa Uzun’un canlandırdığı karakter Bobbi Atakan, Türk asıllı bir model ve Verhoven markasının yüzü, Alexander Verhoven’in de uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi.


Karakter, başta Latin Amerikalı kökenli olarak yazılmış olsa da Aslı Melisa Uzun rol için seçildiğinde Türk asıllı olarak değiştirildi.

‘Akrep’ cuma akşamları STAR TV’de…

Akrep 2. Bölüm Fragman
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: