Aslı Özge'nin "Hayat Boyu" filminin İngilizce afişi hazır!

Aslı Özge’nin, 63. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yeni filmi "Hayat Boyu"nun sergilenecek İngilizce afişi tamamlandı.

Kültür-Sanat

Aslı Özge'nin "Hayat Boyu" filminin İngilizce afişi hazır! Aslı Özge’nin, 63. Berlin Uluslararası Film Festivali’nin prestijli bölümlerinden Panaroma Special’a seçilme başarısı gösteren yeni filmi "Hayat Boyu"nun festivalde sergilenecek İngilizce afişi tamamlandı. Özgürlüğü simgeleyen "kuş dövmesi"nin bir kadın bedenine hapsolmasını gösteren afiş Bülent Erkmen tarafından tasarlandı, afiş fotoğrafı ise Serdar Tanyeli tarafından özel olarak çekildi.

İlk filmi Köprüdekiler ile İstanbul, Adana ve Ankara Film Festivallerinde en iyi film ödüllerini alan Aslı Özge'nin yeni filmi "Hayat Boyu"nun dünya galası, 63. Berlin Film Festivali kapsamında, 9 Şubat 2013 Cumartesi akşamı saat 20:00'de Berlin'in tarihi sinema salonu Kino International'da, yönetmen ve oyuncuların katılımıyla gerçekleşecek kırmızı halı töreninin ardından yapılacak.

Çekimleri İstanbul, Ankara, Bolu ve Van'da gerçekleşen Hayat Boyu; sorunlarının çözümü ayrılık olabilecekken birbirlerinden kopamamanın duygusal sıkışıklığını yaşayan evli bir çiftin hikayesini anlatıyor.

Başrollerini Defne Halman ve Hakan Çimenser’in paylaştığı filmin yapımcılığını Nadir Öperli, görüntü yönetmenliğini Emre Erkmen üstleniyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: