Aslı Turanlı'dan Ata Demirer'e olay gönderme! "Orangutan mübarek!"

Ünlü komedyen Ata Demirer ile yaşadığı aşk ile magazin gündemine gelen Aslı Turanlı, dün gecce herkesi şaşırtan bir tweet attı.

Magazin

Aslı Turanlı'dan Ata Demirer'e olay gönderme! "Orangutan mübarek!" Ünlü komedyen Ata Demirer ve oyuncu Aslı Turanlı, geçtiğimiz aylarda kısa süreli bir birliktelik yaşamıştı. Aralarında 20 yaş fark bulunan çift, o dönem eleştiri oklarının hedefindeydi. Ayrılık sonrası, ilişkileri hakkında konuşmayan çiftin, neden ayrıldığı merak konusu olmuştu.

Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım!

Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım!Her seferinde Ata Demirer hakkında yorum yapmaktan kaçınan Aslı Turanlı, dün gecce attığı tweetle herkesi şaşırttı. Turanlı, sonrasında sildiği tweette "İnanıp sevgili olduğun zaman, "Mavi gibisin Aslı her tonun güzel", inanmayıp ayrıldıktan sonra "Orangutan mübarek." Hiç adil değil. Yalnızlığın, yalnızlığı sevdiğinden değil, başka çaren yok" yazıyordu.

İşte o tweet:


Aslı Turanlı o iddiaya cevap verdi!

Aslı Turanlı o iddiaya cevap verdi!Ata Demirer'e şok sözler!

Ata Demirer'e şok sözler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: