Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım!

Ata Demirer'den ayrılan Aslı Turanlı yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Güzel oyuncunun "O limonu en saf haliyle istiyorsan; çekirdeğine iyi bakman lazım" notu da oldukça manidar bulundu. Ata Demirer'in Turanlı'yla barışmak istediği iddia edilmişti.

Magazin

Aslı Turanlı'dan manidar paylaşım! Kendisinden 20 yaş büyük komedyen Ata Demirer ile ilişkisi sürpriz bir şekilde sona eren oyuncu Aslı Turanlı (26) sessizliğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla bozdu. Demirer'e gönderme niteliğinde paylaşımlar yapan oyuncu son olarak uçaktan İngilizce "O, asla geriye bakmaz" notuyla paylaştığı kareye kalp emojisi ekledi.


Aslı Turanlı o iddiaya cevap verdi!

Aslı Turanlı o iddiaya cevap verdi!
ATA DEMİRER BARIŞMAK İSTİYOR!

Ata Demirer'in güzel oyuncuyla barışmaya çalıştığı konuşulurken Turanlı, Yonca Lodi'nin 'Büklüm Büklüm' şarkısının sözlerini paylaşıp eski aşkına adeta gönderme yaptı: Ele geçmez istediğin, uğruna savaş vermediysen.

Ata Demirer'e şok sözler!

Ata Demirer'e şok sözler!"O LİMONU EN SAF HALİYLE İSTİYORSAN..."

Ayrıca genç oyuncunun "O limonu en saf haliyle istiyorsan; çekirdeğine iyi bakman lazım" notu da oldukça manidar bulundu. Ata Demirer geçtiğimiz günlerde "Ben aşk acısı yüzünden kamyon çarpmış gibi oluyorum. Ama şimdiki gençlerin umurunda değil" itirafında bulunmuştu.

Aslı Turanlı yaş farkı hakkında konuştu!

Aslı Turanlı yaş farkı hakkında konuştu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: