ASLI ZEN'DEN GÖÇER'E AĞIR SİTEM!

'Cennet' ve 'Hadi Hadi' şarkılarıyla tanınan söz yazarı ve besteci Aslı Zen'den Ferhat Göçer'e ağır sitem!

Magazin

ASLI ZEN'DEN GÖÇER'E AĞIR SİTEM! Aslı Zen katıldığı programda şarkıcı Ferhat Göçer'e olan kırgınlığını dile getirdi. Aslızen niye ünlü şarkıcıya kırıldığı ile ilgili olarak ''Ferhat Göçer'e 'Cennet' adlı şarkımı 1000 YTL ve Dubai uçak bileti karşılığında verdim. Çünkü maddi durumum o günlerde çok kötüydü. Evimdeki televizyonu, buzdolabını satıp geçiniyordum. Ferhat'dan karşılığında bir teşekkür ve çıktığı programlarda adımı söylemesini istedim. Ne teşekkür etti, ne de herhangi bir sahne ya da TV programında onure etti. Ferhat benim için bitmiştir. Onu defterden sildim. Egosu o kadar şişik ki adımı ağzına almamayı başarı saydı. Geçenlerde yine şarkı istedi, kapımı çaldı. Eğer bütün bunları yapmamış olsaydı, ona şarkıyı bedava verirdim. Ama ben ne yaptım? Geçmişin öcünü aldım. Yeni şarkıyı ona 25 bin YTL'ye sattım' dedi.

15 yaşında şarkıcı olmak için evden kaçtığını, 2 yıl boyunca Bebek'teki bankların üzerinde yattığını söyleyen Aslı Zen 'Bebek Parkı'nda ne tacize uğradım, ne de kötü bir muameleye maruz kaldım. Elbise ve çoraplarımı MC Donalds'ın tuvaletine girip yıkardım. Her gün Allah'a 'Bir gün buradaki lüks evlerde oturayım' diye dua ettim. Dileğim gerçekleşti. Hem Bebek'te oturuyorum hem de o parkta köpeğimi gezdiriyorum. Yatıp kalktığım köşe de hala duruyor. Arada bir ağacın altındaki o köşeye oturup 'Allahım sana şükürler olsun' diyorum. O parkta benim gibi kimsesiz birini gördüğüm anda yanıma alacağım ve tüm imkanlarımı ona sunacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: