Aslıhan Doğan, Arda Turan'ı altıncı kez affetti!

Son bir yılda adı birçok ünlü isim ile anılan Arda Turan, sevgilisi Aslı Doğan ile yeniden barıştı. Aslıhan Doğan, Arda Turan'ı altıncı kez affetti.

Magazin

Aslıhan Doğan, Arda Turan'ı altıncı kez affetti! Futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın en son ayrılığı Eylül'de yaşanmıştı. Son bir yılda adı Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan'ı Aslıhan Doğan yine affetti.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan’ın 2.5 yıllık aşkı geçen Eylül’de bitmişti. Adı son bir yılda Rus manken Miranda Shelia, Ebru Şallı, Didem Soydan, Yağmur Ünal ve Özge Ulusoy ile anılan Arda Turan sevgilisinin sabrını taşırmıştı! Aslıhan Doğan sonunda “Artık bitti. Dönüşü yok” demişti. Bu arada dünyaca ünlü Lübnanlı modacı Elie Saab’ın oğlu Celio Saab ile görüşmeye başlamıştı. Arda Turan, 7 Ekim geccesi Aslıhan Doğan’ın, Çubuklu’da ailesiyle oturduğu villanın önüne gitti. Aslıhan Doğan’ı kapıda saatlerce bekledi, art arda mesajlar çekti. Uzun süre “Olmaz” cevabını aldı. Araya Tansel adlı ortak bir arkadaşlarını soktu. Saatler gecce yarısını gösterdiğinde Arda Turan başarılı oldu. Aslıhan Doğan çapkın aşkının özrünü kabul etti.

Arda’yı bir kez daha affettiği için gelebilecek eleştirilerden çekindi. Bu yüzden Instagram hesabını kapattı. Çift, 1 aydır birlikte.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: