Aslıhan Doğan'a büyük şok!

Başakşehir'de forma giyen Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan Turan, Çubuklu’da 3 katlı lüks bir villada oturuyor. Ancak oturdukları sitede beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Magazin

Aslıhan Doğan'a büyük şok! Geçtiğimiz mart ayında sade bir tören ile nikah masasına oturan Arda Turan ve Aslıhan Doğan, Çubuklu'da 3 katlı lüks bir villada oturuyor. Ancak ünlü çiftten Aslıhan Doğan'ın hiç beklemediği bir gelişme yaşandı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın Mayıs 2017'de ilişkisi devam ederken ünlü futbolcu Barselona'daki evinde Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'ı ağırlamıştı. Turan, Yağmur Ünal ile kısa süren birlikteliği yüzünden Aslıhan Doğan ile ayrılmıştı.

Ancak Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın oturduğu sitede Yağmur Ünal da oturuyor. Turan çiftinin ikamet ettiği lüks villa ile Ünal'ın arasında yalnızca 7 villa var. Üstelik sosyal tesisler ve bazı alanlar ortak.

Aslıhan Doğan ile Yağmur Ünal 4 gün önce villa kentteki bir kafede düzenlenen davette karşılaştı. Şoke olan Doğan, mekanı anında terk etti. Aslıhan Doğan'ın arkadaşlarına "Burada olduğunu bilseydim, asla gelmezdi" dediği öğrenildi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: