Aslıhan Doğan'dan Milli maç sonrası 'manidar' paylaşım!

Arda Turan'ın eski sevgilisi Aslıhan Doğan'dan Türkiye-İzlanda arasında oynanan ve İzlanda'nın 3-0'lık galibiyetiyle biten karşılaşma sonrası dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Magazin

Aslıhan Doğan'dan Milli maç sonrası 'manidar' paylaşım! Dün akşam Eskişehir'de oynanan Türkiye-İzlanda maçı sonrası Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Aslıhan Doğan'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Arda Turan ile Özge Ulusoy aşk mı yaşıyor?

Arda Turan ile Özge Ulusoy aşk mı yaşıyor?Arda Turan'ın da forma giydiği Türkiye-İzlanda arasında oynanan 2018 Dünya Kupası Eleme maçını İzlanda 3-0'lık bir skorla kazandı. Arda Turan, maçın ikinci yarısının sonlarına doğru oyundan çıkarken stattaki taraftarlar tarafından ıslıklanmış, Arda Turan da bu tepkiye gülerek yanıt vermişti. Bu olaylar sonrası Arda Turan'ın eski sevgilisi Aslıhan Doğan, Instagram'ın hikaye bölümünden dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Arda Turan'da 'Ayrıldık' açıklaması!

Arda Turan'da 'Ayrıldık' açıklaması!Aslıhan Doğan’ın Instagram hikayesine yüklediği videoda Mustafa Ceceli, “Ey Tanrım bana 3 tane 3 de yetmez, 5 tane ver ver...” sözlerinin yer aldığı “Yalnız Kullar” şarkısını söylüyor. Şarkıya tempo tutan Aslıhan Doğan’ın da altta kahkahaları duyulması dikkat çekti.

Arda Turan'dan olay Aslıhan Doğan paylaşımı!

Arda Turan'dan olay Aslıhan Doğan paylaşımı!Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan ve Aslıhan Doğan, 3. kez bir araya gelmişler ancak çiftin bu baharları da kısa sürmüş, geçtiğimiz günlerde yeniden ayrılmıştı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan dünya basınında

Arda Turan ile Aslıhan Doğan dünya basınındaArda Turan, 3. kez ayrıldığı kız arkadaşı Aslıhan Doğan için Instragram hesabından "Aslıhan Doğan'la ilişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum. Kararımıza göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim..." mesajını yayınlamıştı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan tatilde...

Arda Turan ile Aslıhan Doğan tatilde...Arda Turan ile Hülya Avşar neden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğününe katılmadı?

Arda Turan ile Hülya Avşar neden Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğününe katılmadı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: