Aslıhan Güner'e doğum günü sürprizi!

Ünlü oyuncu Aslıhan Güner, eşi oyuncu Mert Kılıç ile birlikte Bursa Orhan Gazi’de kendisi için oluşturulan ‘Hatıra Ormanı’nı ziyaret etti. Orhan Gazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ve Aslıhan Güner sevenlerinin birlikte oluşturduğu 'Hatıra Ormanı’na sanatçı Güner ve eşi Mert Kılıç birer tane ağaç dikti.

Magazin

Aslıhan Güner'e doğum günü sürprizi! ALDIĞIM EN GÜZEL HEDİYE
Orhangazi’yi çok beğendiğini söyleyen Aslıhan Güner, kendi adına ‘Hatıra Ormanı’ oluşturulması ile ilgili olarak; “Böyle bir şeyin yapılması mutluluk verici. Özellikle benim doğum günümde böyle bir sürprizin yapılması gurur verici. Burada ki hayranlarımın benim için belediye ile birlikte özel bir alana yapmış oldukları Hatıra Ormanı’na 150 tane fidan dikmişler. Ben ve Mert’te bugün birer tane fidan diktik. Manevi boyutu benim için çok büyük. Gerçekten hayatımda aldığım en güzel hediye. İleri ki yıllarda bu ormanı yeniden ziyaret etmeyi düşünüyorum” dedi.


Yağmurlu havaya rağmen keyifli bir gün geçirdiklerini söyleyen Aslıhan Güner, “O mis gibi toprak ve orman kokusu muhteşem. Ağaçlarımızı kesmekten ziyade bol bol fidan dikelim; yeni ağaçlar, yeni ormanlar oluşsun. Orman demek oksjien, ciğerlerimiz demek… O yüzden bu ‘Hatıra Ormanı’nı oluşturan herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Bursa Orhangazi de yorgunluk attığını söyleyen güzel oyuncu, “Oranın meşhur zeytininden de yedim. Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan bizi çok güzel ağırladı, daha sonra yapılacak festivale de davet etti.” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: