Aslışah Alkoçlar arkadaşının sevgilisiyle aşk yaşıyor!

Leyla Koray'ın yedi yıllık sevgilisi Kasım Garipoğlu ile aşk yaşayan Aslışah Alkoçlar'a arkadaşı Leyla Koray ateş püskürdü.

Magazin

Aslışah Alkoçlar arkadaşının sevgilisiyle aşk yaşıyor! Hülya Koçyiğit'in torunu Aslışah Alkoçlar yakın arkadaşı Leyla Koray'ın yedi yıllık sevgilisi Kasım Garipoğlu ile aşk yaşıyor. Leyla Koray hem kırgın hem de öfkeli. Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile Leyla Koray Londra’da okurken tanışıp sıkı dost olmuşlar. Leyla Koray yedi yıldır Kasım Garipoğlu ile flört ediyordu. Aslışah Alkoçlar geçen ay Kasım Garipoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Leyla Koray, sevgilisini elinden alan Aslışah’a ateş püskürüyor. ''Sakın karşıma çıkmasın gördüğüm yerde onu paralayacağım'' diyor.

ÇEŞME'DE 'BU VAROŞU NASIL ALIRSINIZ' KAVGASI
Yunan adası Mikonos'tan geçen hafta dönen sevgililer geçen günlerde Çeşme'deydi. Eğlenmek için Before Sunset Beach'e gitmişlerdi. İddiaya göre, Aslışah Alkoçlar, 2015'te de tartıştığı Ceyla Kartal'ı partide görünce gerilmiş. Sinirlenip ''Bu varoşu nasıl içeri alırsınız?'' diye bağırmaya başlamış. Ceyla Kartal elindeki sigarayı Aslışah'a fırlatmış, bir anda ortalık karışmış. Kasım Garipoğlu sevgilisi Aslışah'ı zor yatıştırmış. Aslışah Alkoçlar (24), kendinden 14 yaş büyük olan eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile flört etmeye başlamıştı. Kerem Tunçeri, Aslışah Alkoçlar'ın kendisini bırakıp arkadaşları ile tatile gitmesine çok sinirlenmişti ve ilişkiyi 15 Haziran'da bitirmişti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: