Aslışah Alkoçlar'ı kızdıran 'Hadise' sorusu

Önceki gün Bebek’te görüntülenen Aslışah Alkoçlar'ı muhabirlerin adı eski sevgilisi Hakan Sabancı ile anılan Hadise’yi sorması kızdırdı.

Magazin

Aslışah Alkoçlar'ı kızdıran 'Hadise' sorusu Aslışah Alkoçlar, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektife takıldı. Yaklaşık 6 kilometre yürüdüğünü belirten Alkoçlar, Alaçatı tatilinde aldığı kiloları vermeye çalıştığını söyledi.

Moda ilgili bir proje üzerine çalıştığını da açıklayan Alkoçlar, “Özgür Masur gibi ünlü modacılardan fikir alıyorum. Yasemin Özilhan’ın tarzını çok beğeniyorum” dedi.

Muhabirlerin eski sevgilisi Hakan Sabancı ile adı aşk dedikodularına karışan Hadise’yi sorması ise Alkoçlar’ı kızdırdı.

“Hadise’nin tarzını beğeniyor musunuz?” sorusu karşısında kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Alkoçlar, “Polemik yapmak istemiyorum. Türk şarkıcıların tarzlarını pek de beğenmiyorum. Marka bir kıyafeti, kocaman damgalı damgalı giyiniyorlar” diye konuştu.

Aslışah Alkoçlar, Kaan Boyner’le aşk yaşadığı iddialarını yalanladı: “Kaan çok yakın arkadaşım ve sevgilisi var. Gerçekten hayatımda birisi olsa saklamam, el ele çıkarım.”

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: