ASSOS, MUTLU ÇOCUKLAR MUTLU ANNELER

Annelerin en değerli pırlantası olan çocukları; Assos’un Anneler Gününe özel gerçekleştirdiği “Mutlu Çocuklar Mutlu Anneler” kampanyası ile annelerine Assos’tan pırlantalı zümrüt kolye hediye kazandırırken kendisi Assos Junior koleksiyonundan bilekliğin sahibi oluyor.

Magazin

ASSOS, MUTLU ÇOCUKLAR MUTLU ANNELER Assos “Mutlu Çocuklar Mutlu Anneler“ kampanyası facebook.com/assosonline adresinde 18 Nisan - 13 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Kazananın 13 Mayıs anneler gününde belli olacağı kampanyada miniklerin en mutlu anlarının fotoğrafları paylaşılıyor ve en fazla beğeni toplayan minik hem annesi hem de kendisi için Assos’tan özel hediyelerin sahibi olacak.

Bu eğlenceli yarışmayı “Ben ve Pırlantam” kazanır diyorsanız, çocuğunuzun en güzel ve mutlu fotoğrafını facebook.com/assosonline adresinde ki “Mutlu Çocuklar Mutlu Anneler” uygulamasına yükleyin.

Assos en kutsal günlerini yaşayan anneleri ve bugünü onlara yaşatan en kutsal varlıklarını bu yarışmada buluşturmak için sizleri 13 Mayıs’a kadar Assos Facebook sayfasına bekliyor.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: