Ata Demirer'in konuk olduğu 3 Adam programına Gökhan ve Acun baskın yaptı!

Akşam - Eser Yenerler programın başında, 3 Adam'ın Star TV'deki son programına çıktıklarını açıklarken, programın artık TV8'de yayınlanacağını duyurdu. Yine Eser'in verdiği bilgiye göre, 3 Adam TV8'de yayınlanmadan önce bir süre yayına ara verecek.

Magazin

Ata Demirer'in konuk olduğu 3 Adam programına Gökhan ve Acun baskın yaptı! Ata Demirer ve Atiye'nin konuk olduğu 3 Adam programına Gökhan ve Acun baskın yaptı!

Eser Yenerler programın başında, 3 Adam'ın Star TV'deki son programına çıktıklarını açıklarken, programın artık TV8'de yayınlanacağını duyurdu. Yine Eser'in verdiği bilgiye göre, 3 Adam TV8'de yayınlanmadan önce bir süre yayına ara verecek.

ATA DEMİRER VE ATİYE KONUK OLDU

3 Adam'ın Star TV'deki son programına Ata Demirer ve Atiye konuk oldu. Demirer'in esprileri ekran başındakileri gülmekten kırıp geçirirken, bir başka sürpriz gerçekleşti.

ACUN VE GÖKHAN STÜDYOYA BASKIN YAPTI

Bu sezonun flaş isimlerinden Athena grubunun solisti Gökhan ve Acun Ilıcalı'nın stüdyoya girmesinin ardından ise program artık klasik formatından iyice uzaklaştı. Stüdyodaki masanın etrafında 7 kişi birikince Eser'e oturmaya yer kalmadı. Eser, diğerlerinden daha alçak bir platform üzerine oturunca ilginç görüntüler ortaya çıktı.

ACUN ILICALI'DAN 3 ADAM SÜRPRİZİ

3 Adam'ın Star TV'den ayrılmasının ardından bir süre yayına ara vermelerinin sebebini ise Acun Ilıcalı açıkladı. Acun, Murat Boz'un da katılımıyla Eser, Oğuzhan ve İbrahim yeni başlayacakları dizi projesi nedeniyle 3 Adam'a ara verildiğini belirtti. Öte yandan, Acun; Eser, Oğuzhan ve İbrahim'in ayak tenisi maçının görüntülerini yayınladı.

MURAT BOZ DİZİDE OYNAYACAK

Acun Ilıcalı'nın bir diğer sürprizi ise Eser, İbrahim ve Oğuzhan'ın TV8'de bir diziye başlayacaklarını, Murat Boz'un da bu dizide oynayacağını açıkladı.

HÜLYA AVŞAR TELEFONLA BAĞLANDI

Program kahkahalarla devam ederken, Hülya Avşar'ın telefonla yayına bağlanması da stüdyodakileri ve ekran başındakileri şaşırttı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: